אחד מהדברים היפים שיש בתקשור הוא שאין לדעת מה יהיו הדבר הבא או המשפט הבא שייאמרו דרכי

בדרכי שלי

איך הגעתי לעולם התקשור, מדוע אימצתי את הפילוסופיה האינדיאנית ככלי טיפולי ואיזו חוכמה עוברת מדור לדור במשפחתי? כמה דברים שכדאי לכם לדעת עליי

מי אני

שמי דורון אורסיאנו־ויטנר ואני בן 50. אני מתקשר יותר מ־30 שנים ומייעץ על פי הפילוסופיה האינדיאנית. בהשכלתי אני מוזיקאי בוגר בית הספר למוזיקה "רימון", מלחין וכותב. בין היתר, כתבתי והלחנתי את להיטה הגדול של דנה אינטרנשיונל "דון קיחוטה".

אני מטפל באמצעות תקשור ומקיים ערבי תקשור עם "הנשר הלבן" – קבוצה של ישויות אור בעלות אנרגיה רחבה, אשר מעבירה דרכי מסרים ומידע רוחני. בנוסף, אני עורך מפגשי ייעוץ והכוונה באמצעות "מעגל הצבעים האינדיאני""טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל""טוטם הציפורים של ארץ ישראל" ו"התדר המספרי של המלאכים".

כשהתחלתי לתקשר ולטפל באנשים, הבנתי שהפילוסופיה האינדיאנית מתאימה לי מאוד. היא עוזרת לנו, בני האדם, לחזור לאיזון באמצעות חוכמת הצבעים וסגולות בעלי החיים. הפילוסופיה האינדיאנית, בעיקר של שבט הסנקה, לימדה אותי לא לרדוף אחרי הזנב של עצמי, הראתה לי את הדרך ועזרה לי להבין מה אני מחפש. הבנתי שאני רוצה לתמוך באנשים, לתת להם תשובות בהירות לסיטואציות שהם עוברים בתוכם ולהחזיר אותם לאיזון.

הייתי כחולם

מאז ומתמיד היו לי חלומות נבואיים. בצעירותי חלמתי שאבי סבי, מאיר טובנהויז־מרכוס, הגיע אליי. לא ידעתי שהוא הסבא הגדול שלי כיוון שנולדתי אחרי פטירתו. אף שמעולם לא נפגשנו, בחלום הכרתי אותו והתחבקנו. כשהתעוררתי מהחלום, זיהיתי אותו בתצלומים.

למזלי, סבא שלי, אפרים טובנהויז, כתב ספר על ההיסטוריה של סבי הגדול ומשפחתו. בזכותו התחברו עבורי הדברים במישור הרוחני ובמישור הגשמי. הספר נקרא "בנתיב היחיד: חיי חולם ולוחם בעיר המקובלים" והוא יצא לאור בהוצאת מצודה בשנת 1959.

סבי הגדול פתח לי תדרים לתקשור וחיבר אותי לדורות קודמים במשפחה שלי: אברהם המלאךהמגיד הגדול ממזריטש ומאיר הגדול מפרמישלאן. כולם קשורים לחוכמת הקבלה, לתורה ולרוח.

אחרי המפגש עם סבי הגדול, התחלתי לתקשר עם קבוצת הנשר הלבן. בהמשך, כתבתי עם אמי, תמר טוב אל, את ספרי הראשון "יואל – מסר לאנשי האור", שיצא לאור בשנת 1998. מאז כתבתי עוד ספרים ויצרתי ערכות קלפים טיפוליות.

פרי עטי

עד כה הוצאתי לאור ארבעה ספרים, שלוש ערכות קלפים וחוברת השראה.

התשמעו קולי

  • בשנת 1996 כתבתי והלחנתי את השיר הידוע "דון קיחוטה" בביצוע דנה אינטרנשיונל.
  • בשנת 2019 כתבתי, הלחנתי וביצעתי את השיר "את יפה". כתבתי את השיר בהשראת אמי והקדשתי אותו לכל הנשים באשר הן. כתבתי אותו מתוך צורך שלי לנחם נשים המתמודדות עם מהמורות בדרכן, וכיוון שהעולם משתנה והאנרגיה הנקבית חייבת להתעצם. מעבר לסיפור האישי שלי בשיר, רציתי להעצים את יופיין הפנימי של הנשים. רציתי לומר להן שאני רואה אותן ואת הכאב העצום שלהן. על כך כתבתי בשיר: "את יפה גם כשרחוקות שנות נעורייך".
  • בנוסף, הוצאתי שני אלבומים. אלבום הבכורה שלי "להתנגן" יצא בשנת 2012 וזכה בפרס אקו"ם ליצירה מקורית. האלבום השני שלי, הנקרא "המסע לירושלים", יצא בשנת 2013. הוא מורכב ממוזיקת עולם בשילוב תפילות שכתבה אמי.

השיר "את יפה":