You are currently viewing בעלי חוכמה

בעלי תשובה

אם אתם מחפשים הכוונה ועזרה בקבלת החלטות, חוכמת בעלי החיים מציעה תשובות ותובנות, לצד ריפוי לנפש, לגוף ולנשמה

אני כל כך שמח ונרגש לשתף אתכם, שאחרי שלוש מהדורות של "טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל" (לינק), הספר והקלפים שיצרתי, ואחרי תהליך ארוך, ממושך ועמוק ביצירת מפות טוטם לאנשים שמגיעים אליי לקבל ייעוץ והכוונה מהם – אני יכול לומר בהתרגשות שאני מרגיש מאושר ושלם עם היצירה המדויקת.

עד שנוצרה ערכת הקלפים והספר, חקרתי במשך כמה שנים את בעלי החיים של ארץ ישראל. ככל שהעמקתי, הבנתי שאני מדייק יותר ויודע לקרוא יותר את חוכמתם של בעלי החיים.

כמו כן, הבנתי שאני יכול לרתום את סגולותיהם ונדיבותם של בעלי החיים כאן בארץ לטובת האנשים שמגיעים אליי למפגשים של התרוממות רוח ושל קבלת תשובות לשאלות שעולות להם באמצע הדרך.

השאלות שאתם שואלים במפגשים מקבלות בהירות. בידיכם כבר התשובות ההכוונות, התובנות וההבנו שבעלי החיים החכמים מראים במפות שנוצרות במפגש, ועל פי התשובות אתם יכולים לקבל החלטות נכונות יותר עבורכם.

 

סימנים לטובה

לפני למעלה משלושה עשורים התחלתי לתקשר ולקבל סימנים, הארות ומסרים. את כולם שיתפתי איתכם כקבוצה בערבי תקשור, במפגשים פרטניים וזוגיים, כפוסטים בקבוצות הוואטסאפ והטלגרם, וכמובן בספר התקשור #אתם_תופתעו_לטובה.

אפילו אני הופתעתי לטובה כשהספר ראה אור, למרות שלא תכננתי כלל להוציא ספר כזה. כאמור, הכל קורה לטובה, וגם ספר התקשור "אתם תופתעו לטובה" ייצא בקרוב במהדורה נוספת.

מי שמכיר אותי יודע, וזה לא סוד, שבמפגשים איתי אני מעמיק בפילוסופיה האינדיאנית באמצעות קלפי הטוטם או מעגל הצבעים האינדיאני, אך גם לא מבטל את הסימנים שאני מקבל בתקשור בעת המפגש. ההפך הוא הנכון – אני משתמש בסימנים ומעצים את הדרך לאנשים שבאים לחפש תשובה, משמעות, מסלול חדש, אהבה וזוגיות ובעצם כל דבר שמהווה עבורם אתגר.

חוכמה משם ומכאן

עוד שהתחלתי את צעדי הראשונים בעולם הרוחני, עולם הפילוסופיה האינדיאנית מאוד קסם לי. כבר בהיותי מתקשר צעיר, התחלתי להעמיק בקלפי הסגולה הקנדיים ואהבתי יותר ויותר את מה שגיליתי באמצעות המפות שיצרתי לי ולאנשים שסביבי.

עם השנים, הרגשתי את הצורך לחבר לאנשים שמגיעים אלי לפגישת תקשור את חוכמת בעלי החיים. השילוב בין תקשור לפילוסופיה האינדיאנית עבד בצורה נפלאה, וקיבלתי תובנה חדשה, ואפילו אפשר לומר הארה – שעליי לחבר בין האנשים לחוכמת בעלי החיים שלנו כאן על אדמת ארץ ישראל. הרגשתי שכדאי יותר ונכון יותר להיפתח ולהזדהות עם חוכמת בעלי החיים של ארץ ישראל.

כמובן שכל בעלי החיים ביקום חכמים הם, ולכל אחד מהם יש את האיכויות שלו, גם לאלו שבאפריקה, באנטרקטיקה או ביבשת דרום אמריקה. אך במפגש הייעוץ וההכוונה שלי, הרגשתי את הצורך ליצור כלי שיחזק את קשר החיים כאן על פני האדמה.

קורס שהוא מתנה לכל אחד

למדתי להשתמש ולשלב את הכלים הרוחניים שנמצאים בתוכי, שהם התקשור והפילוסופיה האינדיאנית שאני כל כך אוהב, מעריך ומוקיר. הפילוסופיה האינדיאנית, אם רק נלמד אותה יותר לעומק, היא מתנה עבורנו.

לקח לי מעל לשנתיים לעבוד עם הקלפים, עד שנוצר מסלול לימוד או ריפוי למבקשים להיעזר בכלי אבחון חדש. יצרתי קורס של לימודי "טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל".

מה כולל המסלול?

הקורס הוא מסלול של 12 מפגשים בני שעתיים כל אחד שנערך אחת לשבוע. במסגרתו, נעמיק אל נבכי הנפש ונקבל תשובות מהמורים החכמים, שיסייעו לאזן בין האתגרים הרבים שעומדים בדרכנו למתנות שקיבלנו, וכן ליצירת חיים בהרמוניה. קיימת אפשרות ללימודים באופן פרטי או בקבוצות עד 5 משתתפים.

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה לחוות תהליך ריפוי עמוק וטוב. בנוסף, הקורס נוצר להכשרת מאבחנים ויועצים ככלי אבחון משמעותי נוסף עבורם להבנת נפש האדם.

מה נלמד בקורס לאבחון בקלפי טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל?

  • נלמד ליצור מפות טוטם לידה וטוטם חודשי זמני שישמשו לאבחון מדויק של הנפש.
  • נקשיב ואף נפתח אינטואיציה שתסייע לנו בעת קריאה בקלפים.
  • נלמד את כל 45 הטוטמים לעומקם על פי פתיחה ומיקום ספציפי במפות השונות .
  • נלמד את הבתים השונים ואת מיקומם.

אני מזמין אתכם לצאת איתי למסע מרומם על פי הפילוסופיה האינדיאנית, לעבור תהליך ריפוי בעצמכם (כן, ממש כמו פעם בשבוע אצל פסיכולוג או פסיכותרפיסט) ולצאת בסופו עם כלי עזר לחיים. 

שלכם ובשבילכם,

דורון וקבוצת "הנשר הלבן"

לפרטים נוספים 0544736087 או doron@orsiano.co.il