לתקשר את זה הלאה

ה"נשר הלבן" היא קבוצה שנועדה להרחיב את התודעה ולהביא ריפוי באמצעות אהבה. הנה שניים תקשורים שהיא רוצה לחלוק אתכם

מהו הנשר הלבן?

“הנשר הלבן” היא קבוצה ענקית. יואל הוא הדובר האישי שלי, דורון אורסיאנו-ויטנר. “הנשר הלבן” איננו אישי. מטרת הקבוצה היא להעצים את הידע ולעזור לבני האדם להיפתח ולהשתמש בערוצי התקשור שלהם כדי להעביר מסרים מהקוסמוס כולו, מהמרחבים האינסופיים.

זוהי קבוצה בעלת אנרגיה רחבה שזמינה לכולם. חזון הקבוצה הוא לתת שירות לבני האדם כולם באמצעות העלאת התדר בפלנטה, הפצת ידע והרחבת התודעה לרמות חדשות והבאת ריפוי באמצעות אהבה מעודנת וטהורה.

אנחנו כאן כדי לחזק אתכם ולתמוך בכם, בשעה שמתחוללת מהפכה בפלנטה. אנחנו כאן כדי שלא תעברו את זה לבד, כדי לתת לכם כלים מעשיים לשמירה על מורל גבוה וכדי שנוכל להמשיך להכשיר אתכם להחזיק לפיד בוער באמונה עבור המשפחות שלכם.

ברצוננו לבקש מכם לפתוח את לבבותיכם לרווחה ולאפשר לנו להיכנס פנימה. רק חושו בנוכחותה של אהבה אינסופית שעומדת לרשותכם כל העת, אשר איננה תלויה בדבר. חושו את הצורך הפנימי שלכם להיות אהובים, אהובות, מחובקות על ידי הרוח.

תקשור ראשון:

י ואל  ה הדרכה  והנשר  ה לבן  =  י – ה – ו – ה

הדרכה זו היא חלק מהאלוהות. לשמות “יואל” ה”הדרכה” ו”הנשר הלבן” יש משמעות אנרגטית שקוראת לאנשים מסוימים. זהו קוד. הקבוצה הספציפית ממגנטת לאותה הצפנה מסוימת.

הקבוצה אינה רואה עצמה כדרך היחידה להתפתחות ולצמיחה רוחנית. ישנן דרכים רבות ליצור קשר עם האלוהות ולהיות בנתינה למען האנושות. בזמן הזה ובזמנים שיבואו לאחר הזמן הזה – הריפוי שלכם יתפוס תאוצה ואתם תתחילו להיחשף לאי אלו קטבים אשר קשורים לשני המאזנים הקיצוניים ביותר של נשמתכם:

החלקים האפלים ביותר והחלקים שיש בהם הכי הרבה אור. המטרה היא להביא לנקודת האמצע את כל הקטבים ולאפשר לכם לעבור את הריפוי ביחד עם הפלנטה שמתעלה ולזהות את הריפוי הרב ממדי בזמן שהוא מתרחש.

אנו רוצים לראות את האנושות צועדת לכיוון שבו בני אדם יעבירו דרכם ככל שניתן אור ואנרגיות מעודנות מישויות שקרובות למקור האלוהי. ככל שהאנרגיה שלכם תתעלה, כך תוכלו לקלוט דרך הערוצים שלכם רעיונות נשגבים יותר והמוח שלכם יוכל לאפשר לכל המערכת שלכם לקבל ריפוי.

ככל שהמוח שלכם מושפע מהמקור שיצר את כל הדברים, כך המערכות שלכם כולן, גם הפיזיות, ירפאו את עצמן.

אחד הסודות המשמעותיים עליהם מתבסס הריפוי הוא רגע ההווה עצמו. על כן ברצוננו לבקש מכם להיות עכשיו איתנו כאן, ברגע מיוחד זה. לשים את כל המחשבות בצד ולאפשר לאהבה הטהורה לעבור ולחמם ולהרחיב את ליבכם אפילו באמצעות מילים אלו.

אנו מבטיחים לכם כי הדבר ילך אתכם לאורך כל השבוע הקרוב. יגן עליכם, ישמור עליכם ויאפשר לכם להגביר את קצב צמיחתכם. 

הנשר הלבן

תקשור שני: לפתוח את הלב

קוראים יקרים,

כשהאהבה יורדת אליכם במדרגות היא עושה זאת בפשטות וכל שעליכם לעשות זה לפתוח את הלב ברגע זה ממש עכ-שיו…

בזמנים אלה יש מקום לשלב את המלאכים שלכם בחיי היום יום ולתת להם להיות חלק בורא ויוצר על בימת חייכם כדי שתהפכו להיות בני אור, אלוהים חיים, כפי שהבריאה התכוונה שתהיו.

מעצם היותכם חלק מקבוצת “הנשר הלבן” ומהחזון שלה, אתם הופכים להיות חלק ממנוע יציב של אור עבורכם ועבור הפלנטה כולה.

מבורך הוא זה אשר משקיע מזמנו למען הריפוי האישי שלו, ובכך תורם לפלנטה כולה בהעלאת התדר שלה. בזמנים האלה ובאלה שעוד יבואו האור כבר כאן, מציג בפניכם את האמת וחושף אותה. מבורכים אתם על אומץ ליבכם ועל בחירתכם לשרת.

האור מטבעו מתפשט, וכך גם הפוטנציאל שלכם יתפשט ויגדל, ותאירו לרבים אחרים את הדרך.

רמת האנרגיה המעודנת עולה, כשהמודעות מתרחבת בעבודה עם אור. בדרך זו, גם הפוטנציאל האישי שלכם יקבל את האור, ואתם תגדלו להיות מי שנועדתם להיות ברמת הנשמה.

הנשמה מתקרבת אליכם כאשר אתם מתמלאים באור, ובכך אתם עוזרים לנשמה שלכם לזהות אתכם ולהגשים את רצונה הגבוה.

אתם לומדים כי הקשבתם לקריאה הפנימית לשוב ולהתעורר מהתרדמת ומהאשליה, ועל כך אנחנו מברכים אתכם ועוזרים לכם לסלול דרככם לעבר הגשמת ייעודכם עלי אדמות.

היו ברוכים

יואל ההדרכה והנשר הלבן 

 

ערבי תקשור עם “הנשר הלבן” – הזדמנות להתחבר לתדר שלכם

פעם בחודש, אני מקיים ערב תקשור ומדיטציה לריפוי עם “הנשר הלבן”. בערב תקשור ניתנת הזדמנות להאזין לתקשור חי שמעביר “הנשר הלבן” ולקבל אנרגיות מרוממות של ריפוי וכיול לערוצי האור הגבוהים.

במהלך התקשור מעבירה ההדרכה תדרים קוליים שעוזרים ומסייעים לעגן ולאזן את התדר שלכם. ריפוי עוצמתי מועבר באמצעות התמסורות ונוצר קשר עם ממדי אור מעודנים.

חלק הראשון: תקשור ומדיטציה

חלק השני: תשובות הנשר הלבן לשאלות שלכם

 

 

הרשמה לערב התקשור הקרוב  – 

עלות 120 שקל למשתתף. עד 17 אורחים.

* ניתן גם להרשם לתקשור אישי בעלות 300 ₪ עד שעה. כל רבע שעה נוספת 50 ₪

להרשמה לחצו כאן

אפשר לשלם בכרטיסי אשראי, ביט, פיבוקס, המחאות, מזומן והעברה בנקאית.

לתאריכים נוספים,

כדאי להירשם לקבוצת “הנשר הלבן” לקבלת עדכונים במייל: info@orsiano.co.il

אפשר גם להצטרף לקבוצות הווטסאפ או הטלגרם:

בקשות נא לשלוח לטל’ 054-4736087